Komunikat Cechu Rzemiosł Różnych w Nowym Targu

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącym ryzykiem zakażeń koronawirusem oraz wciąż nowo pojawiającymi się przypadkami osób zarażonych w naszym kraju, jak również mając na uwadze procedury zachowawcze wprowadzone przez Polski Rząd (decyzja o zamknięciu placówek oświatowych, odwoływanie imprez masowych, itd.) w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, informuje się, że w dniach  od 16 marca 2020r. do odwołania biuro Cechu Rzemiosł Różnych w Nowym Targu nie będzie prowadziło bezpośredniej obsługi klientów.

W celu załatwienia najpilniejszych spraw należy kontaktować się mailowo:

Sekretariat:

Biuro rozliczeń: