Egzaminy czeladnicze i stawki opłat w 2025 roku

PILNE!!!  DOTYCZY: EGZAMINÓW CZELADNICZYCH

Przypominamy, że wnioski do egzaminu czeladniczego należy składać w tut. Cechu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7 lutego 2025 roku!

W przypadku nieprzystąpienia do egzaminu uczeń powtarza ostatnią klasę szkoły zawodowej.

W załączniku wniosek o dopuszczenie do egzaminu oraz pismo dot. opłaty za egzamin

 

Do wniosku prosimy dołączyć:

  1. Oryginał dowodu opłaty egzaminacyjnej z podaniem imienia i nazwiska zdającego, dokonanej wyłącznie na niżej podany rachunek bankowy.

  2. Umowa o pracę w celu przygotowania zawodowego.

  3. Zaświadczenie ukończenia nauki zawodu wystawiony przez CECH RZEMIOSŁ RÓŻNYCH.

  4. W przypadku zaliczenia nauki zawodu u kilku pracodawców należy dołączyć wszystkie umowy o pracę wraz z świadectwami pracy, a w przypadku zaliczenia nauki w szkole – zaświadczenie o okresie nauki zawodu.

Opłatę za egzamin (opłaca pracodawca) bardzo prosimy wpłacać na konto Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu na numer rachunku bankowego:

43 8811 0006 0000 0000 5119 0001 wysokość opłaty egzaminacyjnej wynosi 1004,36 zł w tytule podając imię i nazwisko ucznia.

 

 

 

 

Udostępnij:

Pozostałe aktualności:

Aktualnośći

Szkolenie BHP dla pracowników

14 kwietnia br. (poniedziałek) w Centrum Kształcenia Zawodowego Cechu Rzemiosł Różnych w Nowym Targu odbędzie się szkolenie BHP dla pracowników i uczniów. Rozpoczęcie o godz.

Aktualnośći

Wywiadówki

Wywiadówki rodziców uczniów wszystkich klas szkoły odbędą się 14 kwietnia br. (poniedziałek) o godz. 17.00 w budynku szkoły, ul. Szaflarska 9.

Strona jest w trakcie modyfikacji… Prosimy o wyrozumiałość.