Zasady i harmonogram konsultacji

 

ZASADY KONSULTACJI:

  1. Konsultacje nie są obowiązkowe
  2. Można brać udział we wszystkich konsultacjach lub na wybranych
  3. W CELU ZAPLANOWANIA KONSULTACJI SKONSULTUJ SIĘ ZE SWOIM WYCHOWAWCĄ
  4. Konsultacje są dla uczniów, którzy chcą poprawić ocenę, przygotować się do egzaminu lub skonsultować się z nauczycielem
  5. Konsultacje to nie jest czas spotkań z kolegami i koleżankami
  6. Zachowujemy zasady bezpieczeństwa a w szczególności: nie przychodzimy chorzy, gdy rodzina przebywa na kwarantannie.
  7. Utrzymujemy odstęp 2m, dezynfekujemy ręce i nosimy maseczki.

 

HARMONOGRAM KONSULTACJI

 

w Zawodowej Szkole Branżowej 

I stopnia Cechu Rzemiosł Różnych w Nowym Targu 

 

OD 26 PAŹDZIERNIKA 2020 r.

 

L.p.

Imię i nazwisko

Nauczany przedmiot

Termin

1.

Dorota Sikoń

język polski, wychowanie fizyczne

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek godz. 17.00 - sala konferencyjna

2.

Bogdana Kumela

język polski

poniedziałek godz. 17.00 sala 1 piętro

3.

Janusz Horoszko

historia

wiedza o społeczeństwie

wychowawca klasy 3A

poniedziałek godz. 17.00 sala 1 parter

4.

Andrzej Kolusz

geografia

wychowawca klasy 2B

poniedziałek godz. 17.00 sala 2 parter

5.

Iwona Bizub

język angielski

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek godz. 17.00 sala komputerowa

6.

Iwona Lesner

język niemiecki

wtorek godz. 17.00 sal konferencyjna

7.

Agnieszka Brela Lasota

edukacja dla bezpieczeństwa

doradztwo zawodowe

wtorek godz. 17.00 sala 1 parter

8.

Wiesława Guzik

matematyka, 

wychowawca klasy 1A

wtorek godz. 17.00 sala 1 piętro

9.

Mirosław Chuchmacz

matematyka

wychowawca klasy 2C

zajęcia wyrównawcze

wtorek godz. 17.00 sala informatyczna

10.

Janusz Denenfeld

wychowanie fizyczne

SKS

środa godz. 17.00 sala konferencyjna

11.

Bartłomiej Bigos

informatyka

środa godz. 17.00 sala informatyczna

12.

Kazimiera Rajska

wychowanie fizyczne,

środa godz. 17.00 sala 1 piętro

13.

Urszula Zborowska

pedagog szkolny

 zajęcia kompensacyjno-korekcyjne

środa godz. 17.00 sala parter

14.

Małgorzata Brożek

biologia

wychowawca klasy 2B

środa godz. 17.00 sala konferencyjna

15.

Wojciech Grzybek

religia

poniedziałek godz. 17.00 sala konferencyjna

16.

Elżbieta Lubertowicz

zajęcia rewalidacyjne

środa godz. 17.00 sala konferencyjna



Uwaga uczniowie:


BARDZO PROSZĘ OBOWIĄZKOWO PRZYCHODZIĆ Z MASECZKĄOCHRONNĄ I LATEKSOWYMI RĘKAWICZKAMI.